Wesprzyj


Musica Divina to pod wieloma względami dzieło wspólne – jednoczące wokół idei świat kultury, biznesu, instytucje publiczne i indywidualnych pasjonatów. Przyszłość festiwalu jest w dużej mierze uzależniona od wspólnego wysiłku wszystkich, którym leży na sercu troska o muzykę sakralną, chęć jej upowszechniania oraz dążenie do zmiany na lepsze muzycznego oblicza polskiego Kościoła.

Idea festiwalu Musica Divina opiera się na dwóch założeniach: zależy nam na prezentowaniu muzyki sakralnej w jej naturalnym kontekście (a więc w świątyni, bliskości liturgii) oraz takim popularyzowaniu bogactwa śpiewów sakralnych, które pozwoliłoby na ich przywrócenie do użytku.

Jesteśmy przekonani, że koncerty muzyki sakralnej, szczególnie te organizowane w kościołach powinny być w zupełności darmowe. Przede wszystkim dlatego, by nie traktować przestrzeni sakralnej jako miejsca działań komercyjnych, a także po to by umożliwić także mniej zamożnym uczestnictwo w wydarzeniu kulturalnym na najwyższym poziomie.

Zapraszamy do współpracy wszystkich, którzy chcą razem z nami działać na rzecz muzyki liturgicznej i sakralnej.

W jaki sposób można wesprzeć festiwal?


Dołącz do Zachwyconych


Zachwyconymi nazywamy Darczyńców, którzy regularnie wspierają misję Fundacji inCanto. Wsparcie Fundacji jest ogromnie ważne dla funkcjonowania festiwalu. Zapraszamy wszystkich, dla których popularyzacja muzyki sakralnej jest ważna do zapoznania się z misją Fundacji i do troski o nią.

Numer konta bankowego: 68 1140 2004 0000 3802 7727 9455
Tytuł wpłaty: Zachwyceni – darowizna na cele statutowe

Formularz wpłaty

 

Twój adres email

Kwota darowizny (zł)

 

Zostań naszym Mecenasem


Jeśli chciałbyś przyczynić się do realizacji Musica Divina w to zapraszamy Cię do współtworzenia festiwalu. Możesz zostać Mecenasem  jednego z koncertów, serii lekcji mistrzowskich, opłacić koszty transportu czy zakwaterowania artystów lub sfinansować wydanie książki festiwalowej czy stworzenie materiałów promocyjnych.

Numer konta bankowego: 68 1140 2004 0000 3802 7727 9455

Tytuł wpłaty: Musica Divina (+ cel szczegółowy)

Zostań naszym Partnerem Strategicznym

Zapraszamy firmy i instytucje do skorzystania z naszej oferty sponsoringowej i budowania wiarygodności swojej marki poprzez wsparcie festiwalu.

Naszym Partnerom oferujemy:

  • obecność logotypu we wszystkich materiałach promocyjnych dotyczących wydarzenia: spotach reklamowych w internecie, spotach reklamowych w tramwajach, plakatach, stronie www (szacowana liczba odsłon na stronach partnerów oraz organizatora 500 000 odsłon)
  • możliwość umieszczenia reklamy w drukowanej książce programowej festiwalu
  • komplet ekskluzywnych zaproszeń na wszystkie wydarzenia festiwalowe
  • ekspozycję materiałów promocyjnych
  • umożliwienie spotkania z zaproszonymi artystami
  • tytuł Głównego Partnera Strategicznego/Głównego Mecenasa festiwalu

Zapewniamy, że nigdy nie zabraknie nam zapału do realizowania śmiałych pomysłów i nigdy nie zrezygnujemy z troski o jakość naszych wydarzeń.

Formularz kontaktowy