Festiwal otwarty


Musica Divina to czas wspólnego celebrowania piękna muzyki sakralnej. Nie chcemy, by w tych wyjątkowych dniach kogokolwiek zabrakło. Wiemy, że dla wielu osób dotarcie do centrum Krakowa jest ogromnym wyzwaniem. Dlatego wychodząc naprzeciw osobom ze szczególnymi potrzebami tegoroczna odsłona festiwalu uzupełniona została o działania, które pozwolą cieszyć się z koncertów wszystkim zainteresowanym.

O tym, że Musica Divina w tym roku jest wydarzeniem otwartym na wszystkich opowiadają Radek i Damian:

Dojazd

Jeśli jesteś seniorem, osobą niepełnosprawną ruchowo lub z dysfunkcją wzroku chętnie pomożemy Ci w dotarciu do miejsc koncertów oraz w powrocie do domu. Wystarczy, że napiszesz do nas maila festiwal_otwarty@musicadivina.pl i podasz swój adres zamieszkania oraz dane kontaktowe. Nie musisz martwić się o dojazd ani o powrót do domu po koncercie.

  Akceptuję Politykę prywatności

  Na koncercie

  Podczas koncertów pomocą służyć będą asystenci, którzy odprowadzą Cię na wygodne miejsce. To ich możesz prosić o wodę, wskazanie toalety czy zgłosić, gdy źle się poczujesz. Na miejscu zawsze będzie osoba, która potrafi udzielić pierwszej pomocy.

  Aby móc wygodnie śledzić przebieg koncertów przygotowaliśmy programy wydrukowane powiększoną czcionką. Mamy nadzieję, że będzie to dla Ciebie duże ułatwienie!

  Więcej informacji

  Jeśli chciałbyś dowiedzieć się więcej o idei festiwalu, zaproszonych artystach i organizowanych koncertach zapraszamy do zapoznania się ze stroną internetową. Dla osób z dysfunkcjami wzroku przygotowaliśmy udogodnienia, które pozwolą łatwo zapoznać się z zamieszczonymi materiałami. Aby je włączyć kliknij w międzynarodowy symbol dostępności w lewym górnym rogu ekranu.

  Zaproś znajomych

  Często osoby niepełnosprawne lub seniorzy nie wiedzą, że czekają na nich udogodnienia i że bardzo chętnie będziemy służyć pomocą. Dlatego prosimy: jeśli znasz osobę ze szczególnymi potrzebami, zaproś ją na Musica Divina. Osoby niepełnosprawne, które napiszą do nas i będą korzystały z zapewnionego transportu nie muszą dodatkowo pobierać wejściówek na koncerty.


  Dofinansowano ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego pochodzących z Funduszu Promocji Kultury, uzyskanych z dopłat ustanowionych w grach objętych monopolem państwa, zgodnie z art. 80 ust. 1 ustawy z dnia 19 listopada 2009 r. o grach hazardowych

  Partnerzy