Wesprzyj


Musica Divina to pod wieloma względami dzieło wspólne – jednoczące wokół idei świat kultury, biznesu, instytucje publiczne i indywidualnych pasjonatów. Przyszłość festiwalu jest w dużej mierze uzależniona od wspólnego wysiłku wszystkich, którym leży na sercu troska o muzykę sakralną, chęć jej upowszechniania oraz dążenie do zmiany na lepsze muzycznego oblicza polskiego Kościoła.

Idea festiwalu Musica Divina opiera się na dwóch założeniach: zależy nam na prezentowaniu muzyki sakralnej w jej naturalnym kontekście (a więc w świątyni, bliskości liturgii) oraz takim popularyzowaniu bogactwa śpiewów sakralnych, które pozwoliłoby na ich przywrócenie do użytku.

Jesteśmy przekonani, że koncerty muzyki sakralnej, szczególnie te organizowane w kościołach powinny być w zupełności darmowe. Przede wszystkim dlatego, by nie traktować przestrzeni sakralnej jako miejsca działań komercyjnych, a także po to by umożliwić także mniej zamożnym uczestnictwo w wydarzeniu kulturalnym na najwyższym poziomie.

Zapraszamy do współpracy wszystkich, którzy chcą razem z nami działać na rzecz muzyki liturgicznej i sakralnej.

W jaki sposób można wesprzeć festiwal?


Dołącz do Zachwyconych

Zachwyconymi nazywamy Darczyńców, którzy regularnie wspierają misję Fundacji inCanto. Wsparcie Fundacji jest ogromnie ważne dla funkcjonowania festiwalu. Zapraszamy wszystkich, dla których popularyzacja muzyki sakralnej jest ważna do zapoznania się z misją Fundacji i do troski o nią.

Numer konta bankowego: 68 1140 2004 0000 3802 7727 9455
Tytuł wpłaty: Zachwyceni – darowizna na cele statutowe

Formularz wpłaty

 

 

Rozliczenia transakcji kartą kredytową i e-przelewem przeprowadzane są za pośrednictwem Centrum Rozliczeniowego Dotpay

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Fundację inCanto z siedzibą przy ul. Kujawskiej 3A/2, 30-042 w Krakowie w celu dokonania wpłaty na rzecz Fundacji.

Zgodnie z art. 13 ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. (Dz. Urz. UE L 119 z 04.05.2016) informujemy, iż:

1. Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest Fundacja inCanto, poczta@fundacjaincanto.pl
2. Pani/Pana dane osobowe przetwarzane będą w celu przesyłania Państwu podziękowań za pojedynczą wpłatę – na podstawie Art. 6 ust. 1 lit. e ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r.;
3. kategoria danych osobowych: dane niewrażliwe;
4. Pana/Pani dane osobowe pozyskano z formularza powyżej;
5. odbiorcami Pani/Pana danych osobowych będą wyłącznie podmioty uprawnione do uzyskania danych osobowych na podstawie przepisów prawa;
6. Pana/Pani dane osobowe przechowywane będą do momentu wniesienia sprzeciwu;
7. posiada Pani/Pan prawo do: żądania od administratora dostępu do danych osobowych, prawo do ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania w celach inne niż statutowe;
8. ma Pan/Pani prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.

1. Strona internetowa może udostępniać płatności elektroniczne. Darowizna może być przekazywana w następujących formach płatności:

a. Karty płatnicze: Visa, Visa Electron, MasterCard, MasterCard Electronic, Maestro
b. Płatności mobilne BLIK
c. Szybkie transfery
d. Przelewy online
e. Portmonetki elektroniczne
f. PayPal
g. Przekaz pocztowy

2. Podmiotem świadczącym obsługę płatności online drogą elektroniczną jest DotPay sp. z o.o.

3. Darowizna jest przekazywana na organizację festiwalu Musica Divina, który jest częścią działalności statutowej Fundacji inCanto, ul. Kujawska 3A/2, 30-042 Kraków. REGON 368861524 NIP: 6762540382 KRS 0000706403.

4. W przypadku wystąpienia konieczności zwrotu środków za transakcję dokonaną przez Wpłacającego kartą płatniczą, przyjmujący wpłatę dokona zwrotu na rachunek bankowy przypisany do karty płatniczej Wpłacającego.

Formularz wpłaty

 

Twój adres email

Kwota darowizny (zł)

 

Rozliczenia transakcji kartą kredytową i e-przelewem przeprowadzane są za pośrednictwem Centrum Rozliczeniowego Dotpay

Zostań naszym Mecenasem

Jeśli chciałbyś przyczynić się do realizacji Musica Divina w to zapraszamy Cię do współtworzenia festiwalu. Możesz zostać Mecenasem  jednego z koncertów, serii lekcji mistrzowskich, opłacić koszty transportu czy zakwaterowania artystów lub sfinansować wydanie książki festiwalowej czy stworzenie materiałów promocyjnych.

Numer konta bankowego: 68 1140 2004 0000 3802 7727 9455

Tytuł wpłaty: Musica Divina (+ cel szczegółowy)

Zostań naszym Partnerem Strategicznym

Zapraszamy firmy i instytucje do skorzystania z naszej oferty sponsoringowej i budowania wiarygodności swojej marki poprzez wsparcie festiwalu.

Naszym Partnerom oferujemy:

  • obecność logotypu we wszystkich materiałach promocyjnych dotyczących wydarzenia: spotach reklamowych w internecie, spotach reklamowych w tramwajach, plakatach, stronie www (szacowana liczba odsłon na stronach partnerów oraz organizatora 500 000 odsłon)
  • możliwość umieszczenia reklamy w drukowanej książce programowej festiwalu
  • komplet ekskluzywnych zaproszeń na wszystkie wydarzenia festiwalowe
  • ekspozycję materiałów promocyjnych
  • umożliwienie spotkania z zaproszonymi artystami
  • tytuł Głównego Partnera Strategicznego/Głównego Mecenasa festiwalu

Zapewniamy, że nigdy nie zabraknie nam zapału do realizowania śmiałych pomysłów i nigdy nie zrezygnujemy z troski o jakość naszych wydarzeń.